Casa Labian Cabanas
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Labian Cabanas Σαν Κάρλος ντε Μπαριλότσε απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Cerro Otto και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με σκι. Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 3 χλμ. από το Μουσείο της Παταγονίας και προσφέρει Wi-Fi και χώρο στάθμευσης.
Οι χώροι ψυχαγωγίας στην περιοχή περιλαμβάνουν το Καζίνο του Μπαριλότσε, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Τα παράθυρα αυτού του καταλύματος βλέπουν στο βουνό. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Στις εγκαταστάσεις του καταλύματος διατίθεται μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Η Casa Labian Cabanas απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από La Piccolina, και σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας. Ο σταθμός λεωφορείων Pioneros y Tupungato, που βρίσκεται περίπου 500 μέτρα από την Casa Labian Cabanas, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Zipline4,8 χλμ.
- Parapente en Bariloche4,5 χλμ.
- Escuela Xtreme4,5 χλμ.
- Museo del Lago Gutierrez4,8 χλμ.
- Carol Jones Horseriding4,2 χλμ.
- Piedras Blancas4,5 χλμ.
- Ski - Think Snow4,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σαν Κάρλος Μπαριλός Αεροδρόμιο19 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Train Station7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Χώρος αποθήκευσης σκι
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Ανιχνευτές καπνού
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Σνακ Μπαρ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σκι
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Φαξ/φωτοτυπικό
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa Labian Cabanas;
Galería del Sol, Parroquia Nuestra Senora de Las Nieves και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa Labian Cabanas. - ❓
Σε η Casa Labian Cabanas έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Labian Cabanas μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Labian Cabanas;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Labian Cabanas αποτελεί 59$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε αυτή η βίλα;
Αυτή η βίλα δέχεται μόνο American Express, Maestro και Cabal. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, παραθεριστική κατοικία σερβίρει σπιτικό πρωινό. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Labian Cabanas;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Labian Cabanas με το κατοικίδιο ζώο σας.